Kontejner Nils,

Dětský pojízdný kontejner Nils se zásuvkami doporučujeme k dětskému rostoucímu stolu Julia. Kontejner Nils je vybaven kolečky pro... více informací »
Kontejner Nils
1 386 Kč
Více informací »
Dětský pojízdný kontejner Nils se zásuvkami doporučujeme k dětskému rostoucímu stolu Julia. Kontejner Nils je vybaven kolečky pro...

Dětský pojízdný kontejner Nils se zásuvkami doporučujeme k dětskému rostoucímu stolu Julia. Kontejner Nils je vybaven kolečky pro snadné přesunování, představuje tak ideální řešení úložných prostor s možností pohodlné manipulace. Pojízdný kontejner je velmi praktický z hlediska využití v pokoji, lze jej umístit vedle psacího stolu i kdekoliv jinde. Dodáváme v demontu. Konstrukce je vyrobena z masivního borovicového dřeva v púřírodním dekoru, které zaručuje stabilitu a pevnost. Na povrchu kontejneru je viditelná sktruktura a kresba dřeva. Kontejner je vybaven 6 zásuvkami, které mají v horní části výřez pro snadné otevírání a zavírání. Kontejner je vybaven 4 stabilními kolečky pro snadnou mobilitu. Kontejner je povrchově upraven zdravotně nezávadným ekologickým lakem. Rozměry: – šířka 35 cm – hloubka 40 cm – výška 65 cm – hmotnost 16 kg – rozměr zásuvky š27/h32/v8 cm

Dekor borovice
Šířka 35Unikátní a oblíbený výrobek Kontejner Nils, můžete koupit bezprostředně u nás zařazený v sekci kancelářské stoly. Nyní získáte podobné produkty z této sekce ve výprodejové akci!

Akční produkt Kontejner Nils, originál od výrobce FORLIVING s.r.o. jednoduše získáte zde nyní za akční cenu! V akci od 1 386 Kč.