Koupelnová spodní skříňka GALENA SI07

Koupelnová spodní skříňka Si07 české výroby v designu sektorové kolekce Galena. Spodní skříňku s plnými dvířky z lamina... více informací »
Koupelnová spodní skříňka GALENA SI07
1 180 Kč
Více informací »
Koupelnová spodní skříňka Si07 české výroby v designu sektorové kolekce Galena. Spodní skříňku s plnými dvířky z lamina...

Koupelnová spodní skříňka Si07 české výroby v designu sektorové kolekce Galena. Spodní skříňku s plnými dvířky z lamina nabízíme v bílém provedení. Sestavte si sněhobílou koupelnu dle vašich představ a potřeb společně s dalšími prvky této moderní sektorové kolekce Galena (viz související produkty). Rozměry: – šířka 30 cm – hloubka 30 cm – výška 84 cm

Barva bílá
Materiál LaminoLevný kus Koupelnová spodní skříňka GALENA SI07 je dostupný lehce tady na našich stránkách zařazený v kategorii koupelnový nábytek. Nyní pořídíte zcela nové produkty z této populární sekce ve výprodejové akci! U nás vám nabízíme více, máme v nabídce ovšem více produktů od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Tento akční výrobek Koupelnová spodní skříňka GALENA SI07 značky FORLIVING s.r.o. snadno seženete na našich stránkách nyní opravdu výhodně! Cena od 1 180 Kč.