Kovaný noční stolek s masivní deskou GRANADA 0413C

Unikátní noční stolek GRANADA s kovanou konstrukcí a deskou z masivního dřeva. Elegantní noční stolek vyrábíme laserovou... více informací »
Kovaný noční stolek s masivní deskou GRANADA 0413C
5 616 Kč
Více informací »
Unikátní noční stolek GRANADA s kovanou konstrukcí a deskou z masivního dřeva. Elegantní noční stolek vyrábíme laserovou...

Unikátní noční stolek GRANADA s kovanou konstrukcí a deskou z masivního dřeva. Elegantní noční stolek vyrábíme laserovou technologií a nabízíme jej v mnoha provedeních moření dřeva (dub / smrk) a také v několika provedeních povrchové úpravy kovaných prvků (viz varianty produktu). Vaši ložnici si zkombinujte s unikátní postelí ze stejné kolekce. Pokoj můžete dále doladit praktickou komodou nebo stojací lampou. Noční stolek dodáváme již smontovaný. Rozměry: – šířka 50 cm – výška 64 cm – hloubka 32 cm

Výška 64
Hloubka 32Tento kvalitní produkt lze koupit aktuálně tady u nás ve známé rubrice noční stolky. Prozkoumejte zlevněné zboží z této známé rubriky za nejnižší cenu. Přední dodavatel FORLIVING s.r.o. má k dispozici skvělé produkty. To ovšem není všechno, náš sortiment je široký. Podívejte se také na více skvělých produktů od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Najdete je níže na této stránce.

Tento kvalitní a žádaný kus Kovaný noční stolek s masivní deskou GRANADA 0413C pocházející od značky FORLIVING s.r.o. snadno můžete sehnat nyní za akční cenu. Právě lze objednat jen za 5 616 Kč.