Kovaný noční stolek s masivní zásuvkou SARDEGNA

Kovový noční stolek SARDEGNA se zásuvkou z masivního dřeva. Elegantní noční stolek nabízíme v mnoha provedeních moření dřeva... více informací »
Kovaný noční stolek s masivní zásuvkou SARDEGNA
7 199 Kč
Více informací »
Kovový noční stolek SARDEGNA se zásuvkou z masivního dřeva. Elegantní noční stolek nabízíme v mnoha provedeních moření dřeva...

Kovový noční stolek SARDEGNA se zásuvkou z masivního dřeva. Elegantní noční stolek nabízíme v mnoha provedeních moření dřeva (dub / smrk) a také v několika provedeních povrchové úpravy kovaných prvků (viz varianty produktu). Vaši ložnici si zkombinujte s elegantní postelí nebo kanapem ze stejné kolekce. Pokoj můžete dále doladit praktickou komodou nebo zrcadlem. Noční stolek dodáváme již smontovaný. Rozměry: – šířka 56 cm – výška 66 cm – hloubka 36 cm

Výška 66
Hloubka 36 Unikátní a žádaný produkt Kovaný noční stolek s masivní zásuvkou SARDEGNA můžete pořídit pohodlně u nás v populární rubrice noční stolky! Nyní si můžete pořídit další výrobky z této známé kategorie za zcela nejnižší cenu. U nás toho najdete mnohem více, máme v nabídce také více skvělých produktů od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Přední značka FORLIVING s.r.o. má na skladě kvalitní zboží Nakupujte, dokud je zboží sladem!

Nejprodávanější produkt Kovaný noční stolek s masivní zásuvkou SARDEGNA od známé společnosti FORLIVING s.r.o. pořídíte zrovna za akční cenu. Nyní lze objednat jen za 7 199 Kč.