Kovový noční stolek se zásuvkou ALCATRAZ 0464

Kovový noční stolek ALCATRAZ se zásuvkou z masivního dřeva. Elegantní noční stolek nabízíme v mnoha provedeních moření dřeva... více informací »
Kovový noční stolek se zásuvkou ALCATRAZ 0464
7 874 Kč
Více informací »
Kovový noční stolek ALCATRAZ se zásuvkou z masivního dřeva. Elegantní noční stolek nabízíme v mnoha provedeních moření dřeva...

Kovový noční stolek ALCATRAZ se zásuvkou z masivního dřeva. Elegantní noční stolek nabízíme v mnoha provedeních moření dřeva (dub / smrk) a také v několika provedeních povrchové úpravy kovaných prvků (viz varianty produktu). Vaši ložnici zkombinujte s elegantní postelí ze stejné kolekce Alcatraz. Pokoj můžete dále doladit praktickou šatní skříní se zásuvkami nebo bez zásuvek. Noční stolek dodáváme již smontovaný. Rozměry: – šířka 51 cm – výška 67 cm – hloubka 32 cm

Výška 67
Hloubka 32Nejprodávanější produkt Kovový noční stolek se zásuvkou ALCATRAZ 0464 lze nakoupit aktuálně tady na stránkách zařazený v kategorii noční stolky. Připravili jsme pro vás kvalitní produkty ze zmíněné rubriky za super peníze. Významný dodavatel FORLIVING s.r.o. pro své zákazníky dodává skvělý sortiment To ale však není vše, nebojte, máme toho více. Prozkoumejte u nás taky další skvělé produkty od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Akční a ve slevě kus Kovový noční stolek se zásuvkou ALCATRAZ 0464 od společnosti FORLIVING s.r.o. získáte nyní za akční cenu! Nabídky již od 7 874 Kč.