Křeslo Cative,

Pohodlí především! Křeslo Cative kulatého tvaru je určeno pro všechny, kteří si rádi po dobře odvedené práci polenoší.... více informací »
Křeslo Cative
10 650 Kč
Více informací »
Pohodlí především! Křeslo Cative kulatého tvaru je určeno pro všechny, kteří si rádi po dobře odvedené práci polenoší....

Pohodlí především! Křeslo Cative kulatého tvaru je určeno pro všechny, kteří si rádi po dobře odvedené práci polenoší. Tento designový kousek je čalouněný příjemnými sametovými látkami Velvet. Chybět samozřejmě nemohou ani polštáře, které jsou součástí dodávky. Potahy jsou snímatelné, lze je tedy v případě potřeby vyprat. Křeslo podpírají masivní nožky z borovicového dřeva v černém nerušivém nátěru. Křeslo prošlo testem Martindale na oděruodolnost textilie (vydrží až 80 000 oděrek). Nosnost je přibližně 100 kg. Dodáváme v demontu. Provedení: látka Velvet petrolejová nohy borovicové dřevo, černá výplň pěna Křeslo nabízíme ve více barvách – viz související produkty níže.

Materiál Masiv-Látka
Šířka 115 Vynikající kousek můžete pořídit právě teď tu na webu v oblíbené rubrice křesla! Připravili jsme pro vás oblíbené produkty z naší sekce za skvělou cenu!

Ve slevě výrobek Křeslo Cative, pocházející od značky FORLIVING s.r.o. jednoduše můžete získat zde se slevou! Právě teď jen za 10 650 Kč.