Křeslo Escaliers, světle šedá látka

Křeslo Escaliers v moderním vyhotovení. Potah křesla je v látce na dotek připomínající samet ve světle šedém odstínu. Nožky... více informací »
Křeslo Escaliers
Křeslo Escaliers v moderním vyhotovení. Potah křesla je v látce na dotek připomínající samet ve světle šedém odstínu. Nožky...

Křeslo Escaliers v moderním vyhotovení. Potah křesla je v látce na dotek připomínající samet ve světle šedém odstínu. Nožky jsou z kovu s černým nátěrem. Opěrák je dekorativně prošívaný. Sedák křesla je se suchým zipem a lze snadno sejmout. Celý potah je na křesle připnutý zipem. Látku tedy můžete sundat a v případě potřeby vyprat. Dodáváme v demontu. Provedení: světle šedá látka nohy kov černá Rozměry: šířka 57 cm hloubka 64 cm výška 84,5 cm výška sedu 55 cm hloubka sedu 44 cm Křeslo můžete také zakoupit v hořčicovém provedení – viz související produkty níže.

Materiál Kov-Látka
Šířka 57Tento vynikající produkt Křeslo Escaliers, světle šedá látka je dostupný již dnes na našich stránkách v sekci sedací soupravy! Máme pro vás ještě další výrobky z této populární sekce za super ceny!

Tento velmi žádaný produkt Křeslo Escaliers, světle šedá látka od populárního výrobce FORLIVING s.r.o. jednoduše můžete získat na našich stránkách teď právě téměř zdarma. Akční cena již od 2 650 Kč.