Křeslo Evier, látka se vzorem rose 18

Nabízíme vám nestárnoucí klasiku - ušák! Není lepší pocit, než si po náročném dni sednout do pohodlného křesla. A proto... více informací »
Křeslo Evier
6 890 Kč
Více informací »
Nabízíme vám nestárnoucí klasiku - ušák! Není lepší pocit, než si po náročném dni sednout do pohodlného křesla. A proto...

Nabízíme vám nestárnoucí klasiku – ušák! Není lepší pocit, než si po náročném dni sednout do pohodlného křesla. A proto byste se určitě měli podívat na náš ušák Evier. Nejen ušáky jsou vhodným doplňkem k relaxaci a odpočinku. Ale právě ušáky můžete umístit kamkoli, kde si chcete užívat dokonalého pohodlí. Křeslo Evier má sedák vyplněný PUR pěnou a je potaženo světlou látkou s květinovým vzorem. O jeho stabilitu se starají čtyři nožky ze dřeva bílého dezénu. Dodáváme v demontu. Provedení: látka se vzorem rose 18 nožky dřevo bílá Rozměry: šířka 86 cm hloubka 72 cm výška 105 cm výška sezení 42 cm hloubka sezení 48 cm Podrobné rozměry naleznete na obrázku v galerii. Křeslo lze objednat i v dalších barevných provedeních – viz související produkty níže.

Šířka 86
Hloubka 105
Tento levný výrobek máte možnost získat aktuálně tady a teď na našem webu v populární rubrice křesla! Prozkoumejte ostatní výrobky z této populární kategorie jednoduše online. To není všechno, u nás nabízíme více! U nás totiž najdete více produktů od značky FORLIVING s.r.o.. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Nejprodávanější produkt Křeslo Evier, látka se vzorem rose 18 od známé společnosti FORLIVING s.r.o. jednoduše najdete u nás nyní za výprodejovou cenu. Aktuálně v akci za 6 890 Kč.