Křeslo Evier, látka

Nabízíme vám nestárnoucí klasiku - ušák! Není lepší pocit, než si po náročném dni sednout do pohodlného křesla. A proto... více informací »
Křeslo Evier
6 490 Kč
Více informací »
Nabízíme vám nestárnoucí klasiku - ušák! Není lepší pocit, než si po náročném dni sednout do pohodlného křesla. A proto...

Nabízíme vám nestárnoucí klasiku – ušák! Není lepší pocit, než si po náročném dni sednout do pohodlného křesla. A proto byste se určitě měli podívat na náš ušák Evier. Nejen ušáky jsou vhodným doplňkem k relaxaci a odpočinku. Ale právě ušáky můžete umístit kamkoli, kde si chcete užívat dokonalého pohodlí. Křeslo Evier má sedák vyplněný PUR pěnou a je potaženo látkou univerzální hnědé barvy. O jeho stabilitu se starají čtyři nožky z bukového dřeva. Dodáváme v demontu. Provedení: látka Alova hnědá nožky dřevo buk Rozměry: šířka 86 cm hloubka 72 cm výška 105 cm výška sezení 42 cm hloubka sezení 48 cm Podrobné rozměry naleznete na obrázku v galerii. Křeslo lze objednat i v dalších barevných provedeních – viz související produkty níže.

Dekor buk
Šířka 86
Tento diskontní kousek Křeslo Evier, látka můžete dostat jednoduše na stránkách zařazený v rubrice křesla. Nyní získáte zcela nové kusy ve zmíněné kategorii za super ceny. Přední výrobce FORLIVING s.r.o. představuje skvělé výrobky.

Unikátní výrobek Křeslo Evier, látka s osvědčenou značkou FORLIVING s.r.o. snadno můžete získat tady ve výprodejové akci. Akční ceny již od 6 490 Kč.