Křeslo s taburetem Porterie, látka modrá

Dopřejte si dokonalé pohodlí a odpočinek - pořiďte si ušák s taburetem! Set čalouněný látkou v tmavomodré barvě z kolekce... více informací »
Křeslo s taburetem Porterie
8 890 Kč
Více informací »
Dopřejte si dokonalé pohodlí a odpočinek - pořiďte si ušák s taburetem! Set čalouněný látkou v tmavomodré barvě z kolekce...

Dopřejte si dokonalé pohodlí a odpočinek – pořiďte si ušák s taburetem! Set čalouněný látkou v tmavomodré barvě z kolekce Porterie by mohl být tím pravým pro vás. Nejen ušáky jsou vhodným doplňkem k relaxaci a lenošení. Ale právě ušáky můžete umístit kamkoli, kde si chcete užívat zaslouženého klidu a pohody. Křeslo i taburetku podpírají nožky ze dřeva, které jim propůjčují skvělou stabilitu. Dodáváme v demontu. Provedení: látka Riviera 81 modrá nožky dřevo Rozměry křesla: šířka 86 cm hloubka 72 cm výška 105 cm výška sezení 42 cm hloubka sezení 48 cm Rozměry taburetu: šířka 53 cm hloubka 53 cm výška 42 cm Možnost objednat i v dalších barevných provedeních látky Alova – pro více informací nás kontaktujte. Dodací lhůta individuální objednávky je 6-8 týdnů. Upozorňujeme, že cena se v tomto případě navýší.

Šířka 86
Hloubka 105Tento levný produkt máte možnost pořídit bez obtíží na webu ve známé kategorii křesla. Nyní získáte unikátní produkty z této sekce v bezva akci. To však není vše, máme toho více. Mrkněte také na další vybrané kousky od výrobce FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento nejprodávanější výrobek Křeslo s taburetem Porterie, látka modrá od výrobce FORLIVING s.r.o. můžete získat u nás právě za výhodnou cenu! Nyní za akční cenu 8 890 Kč.