Křeslo s taburetem Porterie, látka patchwork Viorica 1

Dopřejte si dokonalé pohodlí a odpočinek - pořiďte si ušák s taburetem! Set čalouněný látkou patchwork Viorica 1 z kolekce... více informací »
Křeslo s taburetem Porterie
8 590 Kč
Více informací »
Dopřejte si dokonalé pohodlí a odpočinek - pořiďte si ušák s taburetem! Set čalouněný látkou patchwork Viorica 1 z kolekce...

Dopřejte si dokonalé pohodlí a odpočinek – pořiďte si ušák s taburetem! Set čalouněný látkou patchwork Viorica 1 z kolekce Porterie by mohl být tím pravým pro vás. Nejen ušáky jsou vhodným doplňkem k relaxaci a lenošení. Ale právě ušáky můžete umístit kamkoli, kde si chcete užívat zaslouženého klidu a pohody. Křeslo i taburetku podpírají nožky z bukového dřeva, které jim propůjčují skvělou stabilitu. Dodáváme v demontu. Provedení: látka patchwork Viorica 1 nožky dřevo buk Rozměry křesla: šířka 86 cm hloubka 72 cm výška 105 cm výška sezení 42 cm hloubka sezení 48 cm Rozměry taburetu: šířka 53 cm hloubka 53 cm výška 42 cm Možnost objednat i v dalších barevných provedeních látky Alova – pro více informací nás kontaktujte. Dodací lhůta individuální objednávky je 6-8 týdnů. Upozorňujeme, že cena se v tomto případě navýší.

Dekor buk
Šířka 86Designový produkt Křeslo s taburetem Porterie, látka patchwork Viorica máte možnost nakoupit jednoduše na webu v oblíbené rubrice křesla! Nyní si můžete vybrat zlevněné kousky z této oblíbené sekce za báječnou cenu.

Akční produkt Křeslo s taburetem Porterie, látka patchwork Viorica 1 od společnosti FORLIVING s.r.o. snadno pořídíte u nás v akci! Nabídky od 8 590 Kč.