Křeslo Tammy

Křeslo Tammy s pevnou opěrou zad nabízí tvrdší sezení. Kostra kombinuje DTD desky a masivní dřevo. Pohodlné křeslo vybírejte z... více informací »
Křeslo Tammy
8 983 Kč
Více informací »
Křeslo Tammy s pevnou opěrou zad nabízí tvrdší sezení. Kostra kombinuje DTD desky a masivní dřevo. Pohodlné křeslo vybírejte z...

Křeslo Tammy s pevnou opěrou zad nabízí tvrdší sezení. Kostra kombinuje DTD desky a masivní dřevo. Pohodlné křeslo vybírejte z několika druhů a barev čalounění. Doporučujeme přikoupení rozkládací pohovky s úložným prostorem ze stejné kolekce (viz související produkty).

Šířka 88
Výška 88 Nový produkt je k získání mimo jiné u nás umístěný v sekci sedací soupravy. Nyní můžete získat akční produkty ze zmíněné kategorie za nejlepší ceny. Náš sortiment je ale široký, podívejte se také na další kvalitní zboží od značky FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže. Významný dodavatel FORLIVING s.r.o. svým zákazníkům dodává top sortiment Nabídka platí do vyprodání zásob!

Velmi žádaný kus Křeslo Tammy od výrobce FORLIVING s.r.o. jednoduše můžete získat právě teď skutečně levně. Právě teď jen za 8 983 Kč.