Čevan katalog nábytku

Křeslo z jehněčí kůže TAGIO šedé

Hodně povedený produkt Křeslo z jehněčí kůže TAGIO šedé od dodavatele zboží Biano můžete nakoupit online opravdu levně! Nyní lze objednat jen za 8 855 Kč.
Křeslo z jehněčí kůže
Ověřit dostupnost
Značka: Biano
8 855

Výrobce Konsimo
Dostupnost Skladem

Potrpíte si na prvotřídní kvalitu a přitahuje vás minimalistický či skandinávský styl? V tom případě vám křeslo TAGIO padne do noty! Vyniká svým nekomplikovaným designem, který polichotí široké škále aranžmá, šedý odstín skvěle padne do tmavých i světlých interiérů. V klasických prostorách bude křeslo dokonalým klenotem, moderním dodá nový rozměr a do skandinávského stylu padne zcela! Nezáleží na tom, jestli jej umístíte do obývacího pokoje, do čtecího koutku v ložnici, či do odpočívací části pracovny, v každém prostoru bude vynikat! Zaručuje totiž nejvyšší možnou kvalitu díky vyhotovení z jemné jehněčí vlny, která se snadno čistí a zároveň skvěle odolává nečistotám i deformacím.

Kromě výše vyjmenovoaných adjektiv křeslo TAGI zajišťuje nejvyšší možný komfort. Výplň je tvořena vysoce elastickou pěnou H30, která vašem tělu poskytne ten nejlepší relax, sedák je navíc vybavený pružinovou výplní T30 odolnou vůči deformacím. Křeslo obsahuje dvě vkusná opěradla ideální k umístění loktů při četbě oblíbené knihy. Křeslo TAGIO si získá srdce i těch nejnáročnějších uživatelů! Jednou si na něj sednete a už jej nebudete nikdy chtít vyměnit – o to lépe, že díky jeho dlouhé životnosti nebudete muset!

Specifikace produktu:

Nejvyšší možné pohodlí
Do obývacího pokoje i pracovny
Jehněčí vlna příjemná na dotek
Pohodlná opěradla
Dlouhá životnost

Design: Skandinávský, Materiál nohou: Dřevo, Materiál sedáku: Kůže, Materiál v opěradlech: T22, T18, Otočné: Ne, Pěna: H30, Područky: S područkami, Provedení: Designové, Pružina: T20, Sada křesel: Ne, Šířka sedu: 54 cm, Typ: Klasický, Výška nožiček: 18 cm, Výška sedu: 47 cm, Hloubka: 54 cm, 88 cm, Šířka: 86 cm, Výška: 80 cm