Kuchyňská sestava LINE WHITE 2,6m, bílý HG

Moderní kuchyň LINE nabízíme za zvýhodněnou cenu v nestárnoucím bílém provedení s extra vysokým leskem HG v kombinaci s... více informací »
Kuchyňská sestava LINE WHITE 2
18 659 Kč
Více informací »
Moderní kuchyň LINE nabízíme za zvýhodněnou cenu v nestárnoucím bílém provedení s extra vysokým leskem HG v kombinaci s...

Moderní kuchyň LINE nabízíme za zvýhodněnou cenu v nestárnoucím bílém provedení s extra vysokým leskem HG v kombinaci s dezénem dub sonoma. Systém tichého dorazu zásuvek. Systém tichého zavírání dvířek. Dodáváme v demontu s pracovní deskou a dolní lištou. Spodní skříňky jsou dodávány s pracovní deskou (kromě skříňky D80ZL) a dolní lištou. Možnost dokoupit dřez viz související produkty. Další rozměry: tloušťka pracovní desky 38 mm, tloušťka materiálu 16 mm, tloušťka materiálu dvířka 18 mm. Poslední kusy za zvýhodněnou cenu. Jedná se o nový produkt, který pochází ze storna objednávky jiného zákazníka.

Barva bílá
Materiál Lamino
Tento levný produkt Kuchyňská sestava LINE WHITE 2,6m, bílý HG můžete pořídit právě teď na našich stránkách zařazený v rubrice kuchyňské linky! Nyní pořídíte ještě jiné kousky ve zmíněné sekci z pohodlí domova! Tato značka FORLIVING s.r.o. dlouhodobě prodává špičkové produkty. Přesvědčte se sami! To ovšem není vše, nebojte, v nabídce toho máme víc. U nás v nabídce totiž najdete další zboží od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Levný produkt Kuchyňská sestava LINE WHITE 2,6m, bílý HG od našeho výrobce FORLIVING s.r.o. pohodlně seženete v naší aktuální nabídce za báječnou cenu! Akční cena již od 18 659 Kč.