Lamelový rošt Portoflex HN P

Polohovací lamelový rošt české výroby s vyklápěním, zvýšenou nosností a ručním polohováním. Přístup do úložného... více informací »
Lamelový rošt Portoflex HN P
8 493 Kč
Více informací »
Polohovací lamelový rošt české výroby s vyklápěním, zvýšenou nosností a ručním polohováním. Přístup do úložného...

Polohovací lamelový rošt české výroby s vyklápěním, zvýšenou nosností a ručním polohováním. Přístup do úložného prostoru je zepředu (od nožní části). Tyto rošty se hodí ke všem typům pěnových a latexových matrací. Uložení pouzder nad bočnice zaručuje vyšší odolnost roštu (např.: při prudkém dosednutí na lůžko nedojde k poškození roštu). Ruční polohování roštu je usnadněno díky úchytům z textilních popruhů, které jsou umístěny na obou koncích roštu. Polohování je rozděleno na dvě části: H – hlava a N – nohy. Díky posuvným objímkám lze nastavit tuhost ve střední části lůžka přesně podle Vaší potřeby. Snadnější údržba roštu se zajistí díky fólivané povrchové úpravě. Vrtáním v ramenní oblasti dochází ke změkčení lamel, které zajišťují správnou oporu páteři i při spánku na boku. Pružné lamely, které jsou uloženy ve dvojitých kaučukových pouzdrech jsou umístěny nad bočnice roštu. Natáčejí se a reagují po celé délce, ne jen v jeho středu. Rošt je opatřen středovým popruhem, který zlepšuje jeho stabilitu a nosnost. Maximální doporučené zatížení roštu je 130 kg. Za příplatek lze objednat atypický rozměr roštu (případně uveďte do poznámky v košíku). Vlastnosti: – rozměr: 90×200 cm – záruka: 5 let – počet lamel: 28 kusů – výška roštu: 10 cm Prodloužená šířka: – 120 cm – příplatek 30% – 140 cm – příplatek 60% Prodloužená délka: – 210 cm – příplatek 15% – 220 cm – příplatek 30% V případě atypického rozměru šířky i délky současně se příplatky sčítají.

Typ roštu Lamelový-Polohovatelný
Rozměr postele/matrace 90×200 cm Ve slevě kus máte možnost dostat pohodlně tady na stránkách v populární kategorii rošty k matracím! Nyní můžete najít zlevněné produkty z této známé rubriky z pohodlí domova. Náš sortiment je široký, mrkněte také na další kvalitní kousky od výrobce FORLIVING s.r.o.. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento akční kus Lamelový rošt Portoflex HN P od známé značky FORLIVING s.r.o. najdete tady teď právě za akční cenu. Ceny od 8 493 Kč.