Lavička Rea Vesti 1

Pohodlnou lavičku Rea Vesti slovenské výroby nabízíme z lamina o síle 16 mm, hrany chrání ABS o síle 0,5 mm. Čalounění sedáku... více informací »
Lavička Rea Vesti 1
1 137 Kč
Více informací »
Pohodlnou lavičku Rea Vesti slovenské výroby nabízíme z lamina o síle 16 mm, hrany chrání ABS o síle 0,5 mm. Čalounění sedáku...

Pohodlnou lavičku Rea Vesti slovenské výroby nabízíme z lamina o síle 16 mm, hrany chrání ABS o síle 0,5 mm. Čalounění sedáku (PUR pěna tl. 30mm) vybírejte z látek Soro nebo ekokůže Madryt. Ve spodní části lavičky naleznete praktický úložný prostor na obuv. Vybírat můžete z mnoha moderních dezénů (viz varianty produktu). Zakoupením se zrcadlovou skříní a nástěnným věšákem si vytvoříte praktickou předsíňovou sestavu. Dodáváme v demontu.

Šířka 70
Výška 47,5 Hodně povedený kousek Lavička Rea Vesti 1 je k získání prostě tady u nás v populární rubrice botníky. Vyberte si parádní produkty z této známé kategorie za skvělou cenu.

Tento výjimečný produkt Lavička Rea Vesti 1 pocházející od značky FORLIVING s.r.o. jednoduše seženete tady ve slevě! Nyní za akční cenu 1 137 Kč.