Luxusní komoda R-designwood 026

Luxusní komodu R-designwood s černou kovovou konstrukcí netradičního tvaru se stane dominantou každé místnosti. Nábytek... více informací »
Luxusní komoda R-designwood 026
38 411 Kč
Více informací »
Luxusní komodu R-designwood s černou kovovou konstrukcí netradičního tvaru se stane dominantou každé místnosti. Nábytek...

Luxusní komodu R-designwood s černou kovovou konstrukcí netradičního tvaru se stane dominantou každé místnosti. Nábytek R-designwood je díky nastavitelným nožičkám vysoce stabilní. Každý kousek je jedinečný a originální, protože desky jsou zhotoveny z masivního smrku v odstínu jatoba. Zásuvky s kvalitními kuličkovými pojezdy snadno otevřete pomocí originální kovové úchytky. Dodáváme smontované. Dřevo je ze všech stran hladce opracováno, má přiznané přírodní okraje a v poslední fázi je ošetřeno přírodními oleji na dřevo, které zvýrazní kresbu a barvu samotného dřeva. Masivní nábytek symbolizuje krásný, živý, přírodní materiál, ale i řemeslnou tradici. Luxusní nábytek a doplňky R-designwood vdechnou vašemu interiéru neopakovatelné kouzlo přírody. Nábytek z masivu má vždy originální vzhled. Pořiďte si český nábytek z masivního dřeva, který vám bude dělat radost dlouhá léta!

Výška 120
Materiál Masiv

Tento designový produkt Luxusní komoda R-designwood 026 od společnosti s dlouholetou tradicí FORLIVING s.r.o. je k sehnání právě teď v naší nabídce téměř zdarma! Nyní pořídíte za 38 411 Kč.