Masivní botník B179

Masivní botník o výšce 150cm z kolekce Classic z borovicového dřeva. Nábytek této kolekce s vysokou kvalitou zpracování... více informací »
Masivní botník  B179
5 215 Kč
Více informací »
Masivní botník o výšce 150cm z kolekce Classic z borovicového dřeva. Nábytek této kolekce s vysokou kvalitou zpracování...

Masivní botník o výšce 150cm z kolekce Classic z borovicového dřeva. Nábytek této kolekce s vysokou kvalitou zpracování ošetřujeme 2 vrstvami bezbarvého ekologického laku pro zvýraznění přirozené struktury dřeva. Prohlédněte si i další prvky z masivní kolekce Classic. Jednoduchost, klasika a elegance do vašeho domova. Dodáváme v demontu.

Dekor borovice
Kolekce Classic Vysoce kvalitní produkt můžete dostat právě teď tady na webu ve známé rubrice botníky. Nyní najdete parádní kusy ve zmiňované rubrice za mimořádně nízkou cenu! To není všechno, náš sortiment je ale široký. U nás v nabídce totiž najdete více skvělých kousků od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Oblíbený a akční výrobek Masivní botník B179 od populární značky FORLIVING s.r.o. jednoduše můžete najít právě ve výprodejové akci! Akční cena od 5 215 Kč.