Masivní komoda 0931 v kovaném rámu

Elegantní úzká komoda z masivního dřeva v nosném kovaném rámu. Komodu s plnými dvířky a zásuvkou nabízíme v mnoha... více informací »
Masivní komoda 0931 v kovaném rámu
17 169 Kč
Více informací »
Elegantní úzká komoda z masivního dřeva v nosném kovaném rámu. Komodu s plnými dvířky a zásuvkou nabízíme v mnoha...

Elegantní úzká komoda z masivního dřeva v nosném kovaném rámu. Komodu s plnými dvířky a zásuvkou nabízíme v mnoha provedeních moření dřeva (dub / smrk) a také v několika provedeních povrchové úpravy kovaných prvků (viz varianty produktu). Komodu dodáváme bez zobrazených dekorací již smontovanou.

Výška 92
Hloubka 53Tento akční produkt Masivní komoda 0931 v kovaném máte možnost pořídit přímo u nás v oblíbené rubrice komody! Vyhledejte si ještě ostatní produkty ve zmiňované sekci z pohodlí domova. Věhlasná značka FORLIVING s.r.o. má ve stále nabídkce kvalitní sortiment. To není všechno, náš sortiment je ale široký. Prozkoumejte u nás další prověřené kousky od značky FORLIVING s.r.o.. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Oblíbený a kvalitní kus Masivní komoda 0931 v kovaném rámu originál od značky FORLIVING s.r.o. jednoduše můžete sehnat právě teď za akční cenu! Teď za akční cenu 17 169 Kč.