Masivní noční stolek TNS6

Masivní noční stolek slovenské výroby se zásuvkou s výřezem. Noční stolek z jádrového bukového dřeva o síle 40 mm vyniká... více informací »
Masivní noční stolek TNS6
5 198 Kč
Více informací »
Masivní noční stolek slovenské výroby se zásuvkou s výřezem. Noční stolek z jádrového bukového dřeva o síle 40 mm vyniká...

Masivní noční stolek slovenské výroby se zásuvkou s výřezem. Noční stolek z jádrového bukového dřeva o síle 40 mm vyniká originálním designem, kvalitním zpracováním a jednoduchou montáží. Noční stolek TNS6 dodáváme v demontu a je kombinovatelný nejlépe s postelemi z jádrového buku (viz související produkty). Uvedená cena odpovídá 1 ks stolku v základním provedení v přírodním buku. Za příplatek si můžete vybírat z více moření. Dále vám nabízíme bez příplatku volbu povrchové úpravy (viz varianty produktu). Rozměry: – šířka 50 cm – hloubka 35 cm – výška 44,5 cm Jádrový buk je vnitřní (starší) část bukového dřeva, výrazně tmavší v příčném řezu. Jádro pro strom plní jen statickou funkci, obsah vody je tedy nižší. Proti klasickému bukovému dřevu má vysokou odolnost proti škůdcům a o hodně vyšší životnost. Bukové dřevo řadíme mezi tvrdé dřeviny. Svojí charakteristikou a vlastnostmi se řadí mezi nejčastější a nejkvalitnější přírodní materiály v nábytkářské výrobě.

Materiál Masiv-Dřevo

Tento levný produkt Masivní noční stolek TNS6 lze sehnat přímo tady na stránkách v kategorii noční stolky! Připravili jsme skvělé produkty z této známé kategorie z pohodlí domova. To ovšem není vše, máme toho více. U nás v nabídce totiž najdete další kvalitní zboží značky FORLIVING s.r.o.. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. U zákazníků oblíbený výrobce FORLIVING s.r.o. svým zákazníkům nabízí špičkové zboží. Nové kousky každý den!

Tento nejprodávanější kus Masivní noční stolek TNS6 od známé společnosti FORLIVING s.r.o. pořídíte na našich stránkách za akční cenu! Akční ceny již od 5 198 Kč.