Masivní noční stolek TNS9

Masivní noční stolek slovenské výroby se zásuvkou s výřezem a kuličkovým výsuvem. Noční stolek slovenské výrobyz masivního... více informací »
Masivní noční stolek TNS9
6 254 Kč
Více informací »
Masivní noční stolek slovenské výroby se zásuvkou s výřezem a kuličkovým výsuvem. Noční stolek slovenské výrobyz masivního...

Masivní noční stolek slovenské výroby se zásuvkou s výřezem a kuličkovým výsuvem. Noční stolek slovenské výrobyz masivního bukového dřeva o síle 30/20 mm vyniká originálním designem, kvalitním zpracováním a jednoduchou montáží. Noční stolek TNS9 dodáváme v demontu a je kombinovatelný nejlépe s postelemi z masivního bukového dřeva (viz související produkty). Uvedená cena odpovídá 1 ks stolku v základním provedení v přírodním buku. Za příplatek si můžete vybírat z více moření. Dále vám nabízíme bez příplatku volbu povrchové úpravy (viz varianty produktu). Rozměry: – šířka 65 cm – hloubka 35 cm – výška 38 cm Masivní buk je vnější (mladší) část bukového dřeva, výrazně světlejší v příčném řezu. Pro strom plní částečně zavlažovací funkci, obsah vody je tedy vyšší. S použitím povrchové úpravy vám bude přesto velmi dlouho sloužit. Bukové dřevo řadíme mezi tvrdé dřeviny. Svojí charakteristikou a vlastnostmi se řadí mezi nejčastější a nejkvalitnější přírodní materiály v nábytkářské výrobě.

Materiál Masiv-Dřevo
Tento velmi oblíbený výrobek Masivní noční stolek TNS9 lze pořídit rovnou tady a teď na našem webu v populární sekci noční stolky. Mrkněte na ještě jiné výrobky z této populární sekce z pohodlí domova. Tím ale naše nabídka nekončí, přichystali jsme toho pro vás více. U nás najdete více skvělých kousků od výrobce FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Ve slevě produkt Masivní noční stolek TNS9 značky FORLIVING s.r.o. jednoduše pořídíte právě teď ve výprodejové akci. Teď v akci 6 254 Kč.