Masivní psací stůl PS2105

Masivní psací stůl PS2105 z kolekce Classic z borovicového dřeva. Nábytek této kolekce s vysokou kvalitou zpracování ošetřujeme... více informací »
Masivní psací stůl  PS2105
6 330 Kč
Více informací »
Masivní psací stůl PS2105 z kolekce Classic z borovicového dřeva. Nábytek této kolekce s vysokou kvalitou zpracování ošetřujeme...

Masivní psací stůl PS2105 z kolekce Classic z borovicového dřeva. Nábytek této kolekce s vysokou kvalitou zpracování ošetřujeme 2 vrstvami bezbarvého ekologického laku pro zvýraznění přirozené struktury dřeva. Prohlédněte si i další prvky z masivní kolekce Classic. Jednoduchost, klasika a elegance do vašeho domova. Dodáváme v demontu. Rozměry: – šířka 100 cm – hloubka 48 cm – výška 75 cm

Dekor borovice
Kolekce Classic Tento zlevněný produkt Masivní psací stůl PS2105 je k dispozici lehce u nás umístěný v sekci psací stoly. Vyberte si jiné kousky z této známé kategorie z pohodlí domova. Náš sortiment je široký, prozkoumejte u nás taky další kvalitní produkty od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Akční a ve slevě produkt Masivní psací stůl PS2105 od top značky FORLIVING s.r.o. seženete zde teď v akci. Nyní lze objednat jen za 6 330 Kč.