Matrace AirSpring Memory

Exkluzivní matrace s velmi dobře propracovaným jádrem, vyřezaným do pěnových pružin. Tato matrace nabízí celopěnovou variantu... více informací »
Matrace AirSpring Memory
23 390 Kč
Více informací »
Exkluzivní matrace s velmi dobře propracovaným jádrem, vyřezaným do pěnových pružin. Tato matrace nabízí celopěnovou variantu...

Exkluzivní matrace s velmi dobře propracovaným jádrem, vyřezaným do pěnových pružin. Tato matrace nabízí celopěnovou variantu pro zákazníky, kteří si oblíbili klasické taštičkové matrace pro jejich komfort a vlastnosti dobrého odvětrávání. Vrchní profil tvoří viscoelastická pěna o vysoké hustotě, dále kvalitní HR pěnu Nightfly, která je prodyšná a perfektně tvarující. Jádro pěnových pružin je ze značkové pěny ELIOCELL o hustotě 35 kg/m³, spodní profil téže pěny s hustotou 28kg/m³. Tuto matraci lze doporučit i na polohovací motorový rošt, což standardní kovové taštičky není možné. Exkluzivní výška 22 cm s nosností do 130 kg vám zajistí kvalitní a zdravý spánek celou noc, kdy matrace při každém vašem pohybu sama dýchá. Matrace je vybavena odnímatelným luxusním potahem BAMBOO, který je velmi příjemný na dotek. Potah přirozeně odpuzuje mikroorganismy a je nemačkavý. Látka je pratelná do 60 °C. Potah je na povrchu tvarovaný, tudíž podporuje krevní oběh, prokrvuje pokožku a pozitivně působí např. proti celulitidě. Vlastnosti: – FYZIOSYST0M – 5 zón tuhosti – nosnost do 130 kg – výška 22 cm – doporučené uložení na všechny typy roštů – záruka 5 let

Výrobce Materasso
Typ matrace Pěnové Tento žádaný produkt Matrace AirSpring Memory máte možnost dostat jednoduše tady na webu ve známé sekci matrace! Najděte si ještě podobné produkty z této známé kategorie ve výhodné akci! Významný výrobce FORLIVING s.r.o. pro vás připravuje velmi kvalitní výrobky. To ale není všechno, u nás toho najdete mnohem více. U nás totiž najdete více produktů od výrobce FORLIVING s.r.o.. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Neodolatelný kus Matrace AirSpring Memory od populární značky FORLIVING s.r.o. jednoduše můžete sehnat nyní skutečně levně. Teď v akci 23 390 Kč.