Matrace AIRSPRING senior

Matrace Airspring Senior se vyznačuje exkluzivní vzdušností, chladivým efektem pěny GREENGEL a komfortní výškou matrace.... více informací »
Matrace AIRSPRING senior
10 500 Kč
Více informací »
Matrace Airspring Senior se vyznačuje exkluzivní vzdušností, chladivým efektem pěny GREENGEL a komfortní výškou matrace....

Matrace Airspring Senior se vyznačuje exkluzivní vzdušností, chladivým efektem pěny GREENGEL a komfortní výškou matrace. SPECIÁLNĚ ZPEVNĚNÝ BOK matrace pro snazší vstávání z postele. Na boční strany matrace byla použita tužší pěna vysoké objemové hustoty, pro stabilní oporu. Komfort lehacích ploch zůstal zachován. Jádro matrace je vyrobeno z jedinečných pěnových pružin AIRSPRING ze značkové pěny ELIOCELL. Díky tomuto složení je matrace exkluzivně vzdušná a tím také hygienická. Výborně se přizpůsobuje a detailně kopíruje celé tělo. Matrace má dvě strany tuhosti. Mětší strana je tvořena roznášecí vrstvou z pěny Nightfly a Greengel s příjemným chladivým efektem. Druhá tvrdší strana je vyhotovena z antibakteriální pěny SANITIZED. JÁDRO MATRACE vrchní deska: pěna POLARGEL/GREENGEL; pěna NIGHTFLY; jádro matrace: pěnové pružiny AIRSPRING – značková pěna ELIOCELL o hustotě 35 kg/m3; spodní deska: antibakteriální pěna SANITIZED Potah LYOCELL je materiál, jehož vlastnosti ho předurčují pro výrobu matrací.Kvalitní vlákno, činí tuto látku látku sametově hebkou, dobře drží tvar a působí luxusním dojmem. LYOCELL je přírodní produkt, jehož základem je dřevní celulóza. LYOCELL dobře absorbuje a odvádí vlhkost, rychle odvětrává, čímž zajišťuje vysokou hygienu matrace. Materiál je přirozeně antibakteriální. Potah boční strany matrace je tvořen kombinací 3D textilie a Lyocellu, pro lepší provzdušnění jejího jádra. Potah je odnímatelný a pratelný na 60 °C.

Výrobce Materasso
Typ matrace Zdravotní
Neodolatelný produkt Matrace AIRSPRING senior najdete snadno tu na stránkách v populární sekci matrace. Připravili jsme ještě další produkty ze zmíněné sekce za extra cenu. Oblíbený výrobce FORLIVING s.r.o. vám představuje kvalitní sortiment. Podívejte se sami.

Tento skvělý výrobek Matrace AIRSPRING senior od oblíbené značky FORLIVING s.r.o. jednoduše můžete sehnat na našich stránkách teď právě se slevou. Akční cena již od 10 500 Kč.