Matrace ALOE Duo

Matrace Aloe Duo s výškou 25 cm je tvořena unikátním systémem "pěnových pružin" a 7 fyziozónami, které se přizpůsobí tvaru... více informací »
Matrace ALOE Duo
18 670 Kč
Více informací »
Matrace Aloe Duo s výškou 25 cm je tvořena unikátním systémem "pěnových pružin" a 7 fyziozónami, které se přizpůsobí tvaru...

Matrace Aloe Duo s výškou 25 cm je tvořena unikátním systémem „pěnových pružin“ a 7 fyziozónami, které se přizpůsobí tvaru vašeho těla a dokonale ho kopírují. Díky vysoké vzdušnosti jádra je matrace vhodná zejména pro alergiky. Nosnost 140 kg. Vlastnosti: Potah matrace SILVER je prošitý PES vláknem (gramáž 300 g/m2), v boku všitá 3D textílie. Lze sejmout a prát při 60°C. Jádro matrace tvoří pěnové pružiny AIRSPRING a značková pěna ELIOCELL o hustotě 35 kg/m3. Vrchní strana je z ALOE VERA pěny s antidekubitním prořezem. Spodní strana je vyrobena z ALOE VERA pěny.

Typ matrace Pěnové-Zdravotní
Rozměr postele/matrace 180×200 cm Tento kvalitní a levný produkt Matrace ALOE Duo lze získat nyní tady na našem webu v oblíbené sekci matrace. Mrkněte na kvalitní kousky z této rubriky za zcela nejnižší cenu. Tento výrobce FORLIVING s.r.o. dlouhodobě poskytuje top zboží

Zlevněný produkt Matrace ALOE Duo od výrobce FORLIVING s.r.o. snadno pořídíte právě teď za výhodnou cenu! Právě teď jen za 18 670 Kč.