Matrace Antibacterial visco vakuo

Sanitized pěna likviduje plísně, řasy, roztoče a další nežádoucí mikroorganismy, čímž zajistí skutečně zdravé a čisté... více informací »
Matrace Antibacterial visco vakuo
28 460 Kč
Více informací »
Sanitized pěna likviduje plísně, řasy, roztoče a další nežádoucí mikroorganismy, čímž zajistí skutečně zdravé a čisté...

Sanitized pěna likviduje plísně, řasy, roztoče a další nežádoucí mikroorganismy, čímž zajistí skutečně zdravé a čisté prostředí pro Váš spánek. Antidekubitní prořez je vzdušný a šetrný k Vašim zádům. Jádro matrace tvoří značková pěna Elliocel. Spodní stranu tvoří líná pěna, která při kontaktu s lidským tělem optimalizuje svou tvrdost podle absorbování tepla a zaručuje přizpůsobení matrace jakémukoliv zatížení. Ideálně rovnoměrně podpírá tělo. Tužší hygienická matrace vhodná také pro alergiky a dlouhodobě nemocné. Odnímatelný potah ALOE VERA, tvarově prošitý s klimatizační výplní a netkanou textílií. Vlastnosti matrace: ortopedická zátěž do 120 kg FYZIOSYSTÉM – 7 zon rozložení hmotnosti výška 22 cm uložení na všechny druhy roštů záruka 4 roky rozměr 120×200 cm

Výrobce Materasso
Typ matrace Pěnové Ve slevě produkt Matrace Antibacterial visco vakuo lze zakoupit již dnes na stránkách umístěný v sekci matrace. Prozkoumejte ostatní produkty z této sekce za rozumné peníze!

Tento vynikající kus Matrace Antibacterial visco vakuo pocházející od značky FORLIVING s.r.o. jednoduše můžete pořídit na našich stránkách teď ve slevě! Nyní lze objednat jen za 28 460 Kč.