Matrace AQUASLEEP

Matrace AQUASLEEP nabízíme v rozměru 120x200 cm. Vzdušná a komfortní matrace s línou pěnou Visco wind, která patří do skupiny... více informací »
Matrace AQUASLEEP
9 410 Kč
Více informací »
Matrace AQUASLEEP nabízíme v rozměru 120x200 cm. Vzdušná a komfortní matrace s línou pěnou Visco wind, která patří do skupiny...

Matrace AQUASLEEP nabízíme v rozměru 120×200 cm. Vzdušná a komfortní matrace s línou pěnou Visco wind, která patří do skupiny „Open Cell memory foam“. Tyto pěny se vyznačují vysokým komfortem a především vynikající vzdušností díky své otevřené buněčné struktuře. Díky tomu se snižuje pocení během spánku, zlepšuje se tepelný komfort uživatele a antialergické vlastnosti jádra matrace. Výplň tvoří komfortní paměťová pěna VISCO WIND, komfortní pěna NIGHTFLY a přírodní pěna ALOE VERA. Dvě strany tuhosti. Nosnost 140 kg. S ekologickým lepením. Celková výška matrace je 20 cm.

Výrobce Materasso
Typ matrace Pěnové Žádaný produkt Matrace AQUASLEEP můžete koupit právě teď tady na našich stránkách v populární sekci matrace! Nyní si můžete vybrat podobné produkty ve zmiňované sekci za internetové ceny! Přichystali jsme toho pro vás více, mrkněte na další produkty od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Diskontní výrobek Matrace AQUASLEEP od známé značky FORLIVING s.r.o. jednoduše získáte na našich stránkách teď právě skutečně levně. V akci od 9 410 Kč.