Matrace Aquatic Mineral

Vrchní profil matrace je tvořený antibakteriální komfortní pěnou Sanitized, která zajistí ochranu před plísněmi a houbami.... více informací »
Matrace Aquatic Mineral
17 100 Kč
Více informací »
Vrchní profil matrace je tvořený antibakteriální komfortní pěnou Sanitized, která zajistí ochranu před plísněmi a houbami....

Vrchní profil matrace je tvořený antibakteriální komfortní pěnou Sanitized, která zajistí ochranu před plísněmi a houbami. Jádro matrace tvoří komfortní značková měkčená pěna Elliocel o hustotě 25 kg/m³. Spodní profil je z pěny Elliocel o hustotě 28 kg/m³. Matrace má vytvořen Fyziosystém – 7 zón tuhosti pro vaše vyšší pohodlí. Matrace je vybavena odnímatelným luxusním potahem ALGUA, který je prišitý s pěnou Supersoft a PES vláknem a je velmi příjemný na dotek. Potah obsahuje mikrokapsle s výtažky z mořských řas Spirulina, které mají blahodárné účinky na lidskou pokožku. Látka je pratelná pouze ručně do 40 °C. Potah nedoporučujeme sušit v bubnové sušičce. Vlastnosti: – FYZIOSYSTÉM – 7 zón tuhosti – výška 22 cm – nosnost do 130 kg – záruka 4 roky – matrace má měkčí a tvrdší stranu – rozměr 160×200 cm

Výrobce Materasso
Typ matrace PěnovéHodně žádaný produkt Matrace Aquatic Mineral je k dostání snadno tady na stránkách v oblíbené rubrice matrace. Máme pro vás skvělé produkty ve zmíněné kategorii za báječnou cenu. U nás toho najdete mnohem více, u nás v nabídce najdete další skvělé kousky od značky FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Oblíbený a kvalitní produkt Matrace Aquatic Mineral od top značky FORLIVING s.r.o. můžete sehnat na našich stránkách teď v akci! Nabídka již od 17 100 Kč.