Matrace Arella 120×0 cm

Oboustrannou matraci Arella z HR "studené" pěny nabízíme v rozměru 120x200 cm a pro její vlastnosti ji doporučujeme především pro... více informací »
Matrace Arella 120x0 cm
8 431 Kč
Více informací »
Oboustrannou matraci Arella z HR "studené" pěny nabízíme v rozměru 120x200 cm a pro její vlastnosti ji doporučujeme především pro...

Oboustrannou matraci Arella z HR „studené“ pěny nabízíme v rozměru 120×200 cm a pro její vlastnosti ji doporučujeme především pro muže. Ideální do páru tedy zvolte matraci Arella Soft, kterou si zase zamilují především ženy, které dávají přednost měkkému spaní. Základem matrace Arella je měkčená a pružná HR pěna, která díky funkčním průřezům zajišťuje dokonalé přizpůsobení matrace anatomickému tvaru těla. Matrace disponuje 7 zónami s vyřezávaným profilováním pro perfektní rozložení váhy a odlehčení namáhaným kloubům. Díky příčnému i podélnému profilování pěny vám matrace pomůže zmírnit otlačení a špatné prokrvení citlivých částí vašeho těla. Odlehčená oblast ramen a nohou udrží vaši páteř v přirozené poloze. Plusem matrace je také kvalitní a snadno snímatelný a pratelný potah Medicott, který svým speciálním složením zabraňuje tvorbě a usazování domácích roztočů a tvorbě plísní. Potah je pratelný na 60°C. Pro pocit většího komfortu dodáváme tuto potahovou látku v prošití 300g/m. Vlastnosti: – rozměr 120×200 cm – výška matrace 20 cm – tuhost matrace: H2 – měkká – nosnost 120 kg – záruka 3 roky – pro pevné, ale i polohovací rošty

Typ matrace Pěnové
Výška 20Hodně žádaný produkt můžete sehnat ještě tu ve známé rubrice matrace! Najděte si ještě další zboží ve zmíněné kategorii za outletovou cenu! Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, u nás nabízíme více. Máme v nabídce ovšem více skvělých kousků značky FORLIVING s.r.o.. Najdete je níže na této stránce. Mezi zákazníky oblíbená značka FORLIVING s.r.o. může nabídnout top produkty Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí!

Unikátní a oblíbený produkt Matrace Arella 120x0 cm od oblíbené značky FORLIVING s.r.o. je dostupný právě nyní ve slevě. Právě nyní za bezkonkurenční cenu 8 431 Kč.