Matrace Baby Dream

Vysoce kvalitní dětská matrace z luxusní studené pěny. Jádro má profil pro lepší odvod vlhkosti a tepla pod potahem. Potah:... více informací »
Matrace Baby Dream
2 863 Kč
Více informací »
Vysoce kvalitní dětská matrace z luxusní studené pěny. Jádro má profil pro lepší odvod vlhkosti a tepla pod potahem. Potah:...

Vysoce kvalitní dětská matrace z luxusní studené pěny. Jádro má profil pro lepší odvod vlhkosti a tepla pod potahem. Potah: Matrace je opatřena odnímatelným potahem ALOE VERA, který je velmi odolný a příjemný na dotek. Obsahuje látky, které působí na pokožku a pomáhá ji čistit a regenerovat. Je podšit klimatizační výplní. Potah je plně snímatelný a pratelný na 60°C. Uložení: Pěnové matrace se obecně doporučují na lamelové rošty, ale pro správný růst dítěte je zapotřebí tvrdého podkladu. Dětské matrace proto pokládáme na pevnou desku. S lamelovým roštem počítáme až od cca 20 až 30 kg váhy dítěte. Výška: 10 cm Záruka: 3 roky Matraci je možné objednat v rozměrech: – 60×120 cm – 70×120 cm – 60×140 cm – 70×140 cm K matraci si můžete doobjednat matracový chránič Baby Protect, který zajistí, že vaše miminko bude spát na suché matraci.

Výrobce Materasso
Typ matrace Dětské-Do postýlky-Pěnové
Oblíbený a kvalitní produkt dostanete rovnou tady na našich stránkách v oblíbené kategorii matrace! Připravili jsme pro vás ostatní produkty ve zmíněné sekci v bezva akci. Známá značka FORLIVING s.r.o. vám poskytuje kvalitní produkty Udělejte si radost!

Exkluzivní výrobek Matrace Baby Dream od výrobce FORLIVING s.r.o. snadno naleznete tady a teď právě za výhodnou cenu! Nyní lze objednat jen za 2 863 Kč.