Matrace Baby Kokos

Dětská matrace s přírodním, vzdušným kokosovým vláknem. Potah: Potah ARCTIC BREEZE, snímatelný a pratelný na 60 °C. Uložení:... více informací »
Matrace Baby Kokos
1 702 Kč
Více informací »
Dětská matrace s přírodním, vzdušným kokosovým vláknem. Potah: Potah ARCTIC BREEZE, snímatelný a pratelný na 60 °C. Uložení:...

Dětská matrace s přírodním, vzdušným kokosovým vláknem. Potah: Potah ARCTIC BREEZE, snímatelný a pratelný na 60 °C. Uložení: Pěnové matrace se obecně doporučují na lamelové rošty, ale pro správný růst dítěte je zapotřebí tvrdého podkladu. Dětské matrace proto pokládáme na pevnou desku. S lamelovým roštem počítáme až od cca 20 až 30 kg váhy dítěte. Výška: 8 cm Záruka: 2 roky Matraci je možné objednat v rozměrech: – 60×120 cm – 70×120 cm – 60×140 cm – 70×140 cm K matraci si můžete doobjednat matracový chránič Baby Protect, který zajistí, že vaše miminko bude spát na suché matraci.

Výrobce Materasso
Typ matrace Dětské-Do postýlky-Pěnové
Unikátní a žádaný výrobek Matrace Baby Kokos dostanete aktuálně tady a teď na našem webu v populární rubrice matrace. Nyní pořídíte parádní produkty ze zmíněné sekce za mimořádně nízkou cenu! To však není vše, u nás nabízíme více! Mrkněte na další skvělé kousky značky FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Tento vyjímečný výrobce FORLIVING s.r.o. vás obohatí o špičkové zboží.

Tento diskontní kus Matrace Baby Kokos pocházející od značky FORLIVING s.r.o. jednoduše můžete najít tady nyní skutečně levně. Nabídka již od 1 702 Kč.