Matrace Big Boy – 80×200

Všem spáčům na vědomost se dává, že byla vynalezena ortopedická matrace Big Boy 22 80x200 cm, která potěší milovníky tuhého... více informací »
Matrace Big Boy  - 80x200
12 990 Kč
Více informací »
Všem spáčům na vědomost se dává, že byla vynalezena ortopedická matrace Big Boy 22 80x200 cm, která potěší milovníky tuhého...

Všem spáčům na vědomost se dává, že byla vynalezena ortopedická matrace Big Boy 22 80×200 cm, která potěší milovníky tuhého ležení, unese ty, kteří mají nějaké kilčo navíc a přitom to všechno s úsměvem zvládne. Pohodlí paměťové (visco) pěny na obou stranách (tužší a měkčí). Tuhá, ale vždy pohodlná, prodyšná, antibakteriální, pocení omezující. Dvojdílný prošívaný antibakteriální potah s vysokým podílem přírodních vláken a klimatizační konstrukcí pro omezení pocení a komfort na lůžku. Pratelný na 60 °C. VISCO HARD| TUŽŠÍ STRANA MATRACE – Tužší paměťová pěna. DOKONALÉ POHODLNÉ JÁDRO – Tuhé a super odolné jádro ze studené pěny se 7- ortopedickými zónami. VISCO SOFT | MĚKČÍ STRANA MATRACE – Měkčí paměťová pěna. ANTIBAKTERIÁLNÍ PRATELNÝ POTAH S PŘÍRODNÍMI VLÁKNY – AKTIVNÍ BOJOVNÍK. Vysoký 49% podíl přírodních vláken Tencel® / viskóza s povrchovou úpravou AegisTM – antibakteriální a protiroztočové vlastnosti (zamezuje tvorbě živného prostředí pro roztoče) a je prevencí vzniku plísní (ani ti, kteří se více potí, nemusí mít strach). Nejlepší volba pro alergiky a astmatiky. Prošívaný klimatizační vrstvou dutých vláken, dvojdílný, pratelný (60 °C). THERMO&AIR CONTROL – Termoregulace, omezení pocení a prodloužení hygienické životnosti matrace na maximum. Doporučená maximální nosnost do 180 kg. Výška matrace cca: 22 cm. Záruka 6 let na jádro matrace. Testováno 100.000x.

Výrobce Tropico
Typ matrace Líná pěna
Tento nejprodávanější produkt seženete bez obtíží tady u nás umístěný v rubrice matrace. Připravili jsme jiné produkty ze zmíněné rubriky jednoduše online. Nebojte, máme toho více, prozkoumejte u nás další zboží od výrobce FORLIVING s.r.o.. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento akční a ve slevě kus Matrace Big Boy - 80x200 od oblíbené značky FORLIVING s.r.o. jednoduše naleznete právě za výhodnou cenu! Teď za akční cenu 12 990 Kč.