Matrace Driemko eco

Dětská matrace v základním provedení. Jádro tvoří 8cm vysoký PUR pěnový blok o hustotě 25 kg/m3. Potah: Bavlněný potah s... více informací »
Matrace Driemko eco
Dětská matrace v základním provedení. Jádro tvoří 8cm vysoký PUR pěnový blok o hustotě 25 kg/m3. Potah: Bavlněný potah s...

Dětská matrace v základním provedení. Jádro tvoří 8cm vysoký PUR pěnový blok o hustotě 25 kg/m3. Potah: Bavlněný potah s barevným dětským vzorem. Látka není prošitá a je bez klimatizační výplně. Uložení: Pěnové matrace se obecně doporučují na lamelové rošty, ale pro správný růst dítěte je zapotřebí tvrdého podkladu. Dětské matrace proto pokládáme na pevnou desku. S lamelovým roštem počítáme až od cca 20 až 30 kg váhy dítěte. Výška: 8 cm Matraci je možné objednat v rozměrech: – 60×120 cm – 70×120 cm – 60×140 cm – 70×140 cm K matraci si můžete doobjednat matracový chránič Baby Protect, který zajistí, že vaše miminko bude spát na suché matraci.

Výrobce Materasso
Typ matrace Dětské-Do postýlky-Pěnové
Exkluzivní produkt Matrace Driemko eco jde koupit taky tady u nás umístěný v kategorii matrace! Najděte si ostatní produkty z této známé kategorie za internetové ceny! V očích zákazníků populární značka FORLIVING s.r.o. svým zákazníkům nabízí kvalitní zboží Přichystali jsme toho pro vás více, máme v nabídce ovšem další produkty od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Tento diskontní výrobek Matrace Driemko eco pocházející od značky FORLIVING s.r.o. jednoduše můžete získat právě zde skutečně levně! Nyní za akční cenu 950 Kč.