Matrace Heureka Plus

Vysoká masivní sendvičová ortopedická matrace Heureka Plus v rozměru 80x200 cm s pánevní zónou s upravenou tuhostí pomáhá... více informací »
Matrace Heureka Plus
13 180 Kč
Více informací »
Vysoká masivní sendvičová ortopedická matrace Heureka Plus v rozměru 80x200 cm s pánevní zónou s upravenou tuhostí pomáhá...

Vysoká masivní sendvičová ortopedická matrace Heureka Plus v rozměru 80×200 cm s pánevní zónou s upravenou tuhostí pomáhá správně rozložit tlak v oblasti kyčlí. Sendvičová konstrukce je skvěle pružná, vysoce odolná, ohebná a skvěle poddajná a komfortní. S nákupem této matrace ušetříte 6%! Jako distributor obecných zdravotnických prostředků nabízíme tento typ matrace ve snížené sazbě DPH. Odolná pružná pěna Flexifoam. Potah matrace s kašmírovými vlákny, snímatelný a pratelný na 60 st. C, dvojdílný (lze oddělit a vyprat každou polovinu zvlášť). Zvýšená opora při vstávání. Vhodná pro alergiky. Měkší strana (zelená) – vyšší střední tuhost – do 130 kg. Tužší strana (barevná) – vyšší tuhost -do 135 kg 5 let záruka – testováno 80.000x. Výška matrace cca 24 cm. Doporučené uložení na lamelové rošty Mohlo by Vás zajímat: Matracové chrániče Anatomické polštáře Rošty do postele Nabídka dalších matrací Výrobce si vyhrazuje právo na případné barevné odchylky pěn a potahů nemající vliv na užitné vlastnosti výrobků. Prodloužená záruka na matraci je podmíněna řádnou registrací (do 10 kalendářních dnů od data nákupu) na webu výrobce – https://zaruka.matracetropico.cz/cs.

Výrobce Tropico
Typ matrace Pěnové Tento unikátní produkt Matrace Heureka Plus je dostupný již dnes tady u nás umístěný v rubrice matrace. Prozkoumejte jiné produkty z této populární rubriky za nejnižší cenu! Tím ale naše nabídka nekončí, u nás vám nabízíme více! Prozkoumejte u nás také další prověřené zboží značky FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže. Tato značka FORLIVING s.r.o. má ve stále nabídkce top výrobky

Kvalitní a levný produkt Matrace Heureka Plus originál od značky FORLIVING s.r.o. naleznete tady a teď právě skutečně levně. Teď v akci 13 180 Kč.