Matrace Junior relax 13 cm

Matrace Junior Relax je vhodná nejen pro děti a mládež. Uplatnění najde také na chatách či chalupách. Matrace je vyrobena z PUR... více informací »
Matrace Junior relax 13 cm
Matrace Junior Relax je vhodná nejen pro děti a mládež. Uplatnění najde také na chatách či chalupách. Matrace je vyrobena z PUR...

Matrace Junior Relax je vhodná nejen pro děti a mládež. Uplatnění najde také na chatách či chalupách. Matrace je vyrobena z PUR pěny Eliocell a má rozdílně tuhé strany). ELIOCELL PĚNA patří mezi základní materiály pro výrobu matrací. Její složení zaručuje dobré kopírovací vlastnosti a pevnost. Tento materiál, jehož kvalita prošla v poslední době zásadním vývojem je zárukou vašeho zdravého spaní. Matrace je opatřena snímatelným a pratelným potahem Standart, který je prošitý PES vláknem. Vlastnosti matrace: – nosnost do 100 kg – tuhost: tužší strana: 3/5, měkčí strana : 2/5 – výška 13 cm – záruka 2 roky

Výrobce Materasso
Typ matrace Pěnové Tento zlevněný kousek najdete právě tady a teď na našem webu umístěný v rubrice matrace. Prozkoumejte parádní produkty z této známé kategorie za příznivou cenu. Nebojte, máme toho více, mrkněte na více produktů od značky FORLIVING s.r.o.. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Významný dodavatel FORLIVING s.r.o. vyrábí vynikající produkty.

Kvalitní a žádaný produkt Matrace Junior relax 13 cm od oblíbené značky FORLIVING s.r.o. seženete na našich stránkách opravdu výhodně. Teď v akci 6 440 Kč.