Matrace Junior relax 20 cm

Matrace Junior Relax je vhodná nejen pro děti a mládež. Uplatnění najde také na chatách či chalupách. Matrace je vyrobena z PUR... více informací »
Matrace Junior relax 20 cm
5 010 Kč
Více informací »
Matrace Junior Relax je vhodná nejen pro děti a mládež. Uplatnění najde také na chatách či chalupách. Matrace je vyrobena z PUR...

Matrace Junior Relax je vhodná nejen pro děti a mládež. Uplatnění najde také na chatách či chalupách. Matrace je vyrobena z PUR pěny Eliocell a má rozdílně tuhé strany). ELIOCELL PĚNA patří mezi základní materiály pro výrobu matrací. Její složení zaručuje dobré kopírovací vlastnosti a pevnost. Tento materiál, jehož kvalita prošla v poslední době zásadním vývojem je zárukou vašeho zdravého spaní. Matrace je opatřena snímatelným a pratelným potahem Standart, který je prošitý PES vláknem. Vlastnosti matrace: – nosnost do 100 kg – tuhost: tužší strana: 3/5, měkčí strana : 2/5 – výška 20 cm – záruka 2 roky

Výrobce Materasso
Typ matrace Pěnové
Kvalitní a levný produkt Matrace Junior relax 20 lze sehnat snadno tu ve známé rubrice matrace! Pořiďte si vyjímečné kousky z této rubriky za parádní cenu! U nás toho najdete mnohem více, u nás v nabídce najdete další prověřené produkty značky FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Velmi oblíbený výrobek Matrace Junior relax 20 cm značky FORLIVING s.r.o. snadno získáte tady opravdu výhodně! Ceny od 5 010 Kč.