Matrace Maxi

Komfortní pohodlnou matraci Maxi 80x200cm s různou tuhostí zvolte v případě, že se nemůžete s partnerem shodnout na tuhosti... více informací »
Matrace Maxi
Komfortní pohodlnou matraci Maxi 80x200cm s různou tuhostí zvolte v případě, že se nemůžete s partnerem shodnout na tuhosti...

Komfortní pohodlnou matraci Maxi 80x200cm s různou tuhostí zvolte v případě, že se nemůžete s partnerem shodnout na tuhosti matrace. Jádro matrace je tvořeno zónovým Flexifoam® sendvičem, který zajišťuje správnou polohu páteře při spánku. Matrace má stranu Soft (měkčí – zelená barva) a Hard (tužší – červená barva). Tuhost matrace snadno změníte jejím otočením. S nákupem této matrace ušetříte 6%! Jako distributor obecných zdravotnických prostředků nabízíme tento typ matrace ve snížené sazbě DPH. Obě strany matrace mají 7 anatomických zón. Dlouhou životnost vám zajistí středová výztuha z RE pěny, která dává jádru přirozenou tuhost. Matraci dodáváme včetně plně snímatelného potahu Relaxtic. Pro snadnější údržbu můžete potah rozdělit na 2 části a prát na 60°C. Vlastnosti: – záruka 5 let – rozměr 80×200 cm – výška matrace 15 cm – nosnost 130 kg – různě tuhé strany – Soft a Hard – 7+7 anatomických zón – doporučený rošt – pevný lamelový rošt – nepolohovací Prodloužená záruka na matraci je podmíněna řádnou registrací (do 10 kalendářních dnů od data nákupu) na webu výrobce – https://zaruka.matracetropico.cz/cs

Výrobce Tropico
Typ matrace Pěnové Super kousek Matrace Maxi lze koupit bezstarostně tady u nás v populární kategorii matrace. Nyní si můžete koupit jiné produkty z této známé rubriky v akci. To není vše, u nás vám nabízíme více. Mrkněte také na více skvělých produktů od značky FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento neodolatelný výrobek Matrace Maxi od společnosti FORLIVING s.r.o. můžete sehnat zde teď ve výprodejové akci! Nabídky od 5 280 Kč.