Matrace Natura Hydrolatex 70-80×200 cm

Středně tvrdá luxusní taštičková matrace se 7 anatomickými zónami, které poskytují ideální oporu celému tělu. 7-zónové... více informací »
Matrace Natura Hydrolatex 70-80x200 cm
10 180 Kč
Více informací »
Středně tvrdá luxusní taštičková matrace se 7 anatomickými zónami, které poskytují ideální oporu celému tělu. 7-zónové...

Středně tvrdá luxusní taštičková matrace se 7 anatomickými zónami, které poskytují ideální oporu celému tělu. 7-zónové taštičkové jádro je tvořeno soudečkových pružinami, které jsou uložené v netkané textilii. Vynikající vzdušnost matrace je zabezpečena roznášecí vrstvou z přírodního materiálu Seacell na jedné straně a na straně druhé deskou z kokosového vlákna. Vrchní a spodní deska je z prodyšné a velmi hygienické pěny Hydrolatex. Matrace je vybavena odnímatelným luxusním bavlněným potahem Organic Cotton, který je velmi příjemný na dotek a nedríždí pokožku. Potah přirozeně odpuzuje mikroorganismy a je nemačkavý. Látka je pratelná do 60 °C. Potah je na povrchu tvarovaný, tudíž podporuje krevní oběh, prokrvuje pokožku a pozitivně působí např. proti celulitidě. Vlastnosti matrace: ortopedická zátěž T3 do 120 kg a T4 do 150 kg výška 27 cm doporučený rošt: pevný záruka 5 let

Rozměr postele/matrace 70×200 cm-80×200 cm
Typ matrace Taštičkové Tento velmi oblíbený produkt naleznete také tady na webu v oblíbené kategorii matrace! Nyní můžete získat nové produkty ve zmiňované sekci za výborné peníze! Nebojte, máme toho více, mrkněte také na další vybrané produkty od výrobce FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Dodavatel FORLIVING s.r.o. pro vás vyrábí kvalitní sortiment.

Levný produkt Matrace Natura Hydrolatex 70-80x200 cm od oblíbené značky FORLIVING s.r.o. získáte na našich stránkách teď ve výprodejové akci! Nabídka již od 10 180 Kč.