Matrace Natura Hydrolatex

Středně tvrdá luxusní taštičková matrace se 7 anatomickými zónami, které poskytují ideální oporu celému tělu. 7-zónové... více informací »
Matrace Natura Hydrolatex
19 920 Kč
Více informací »
Středně tvrdá luxusní taštičková matrace se 7 anatomickými zónami, které poskytují ideální oporu celému tělu. 7-zónové...

Středně tvrdá luxusní taštičková matrace se 7 anatomickými zónami, které poskytují ideální oporu celému tělu. 7-zónové taštičkové jádro je tvořeno soudečkových pružinami, které jsou uložené v netkané textilii. Vynikající vzdušnost matrace je zabezpečena roznášecí vrstvou z přírodního materiálu Seacell na jedné straně a na straně druhé deskou z kokosového vlákna. Vrchní a spodní deska je z prodyšné a velmi hygienické pěny Hydrolatex. Matrace je vybavena odnímatelným luxusním bavlněným potahem Organic Cotton, který je velmi příjemný na dotek a nedríždí pokožku. Potah přirozeně odpuzuje mikroorganismy a je nemačkavý. Látka je pratelná do 60 °C. Potah je na povrchu tvarovaný, tudíž podporuje krevní oběh, prokrvuje pokožku a pozitivně působí např. proti celulitidě. Vlastnosti matrace: ortopedická zátěž T3 do 120 kg a T4 do 150 kg výška 27 cm doporučený rošt: pevný záruka 5 let rozměr 180×200 cm

Typ matrace Taštičkové
Rozměr postele/matrace 180×200 cmTento nejprodávanější kus dostanete také tady a teď na našem webu v rubrice matrace! Nyní můžete koupit nové produkty ve zmíněné rubrice za extra cenu. V očích zákazníků populární značka FORLIVING s.r.o. svým zákazníkům nabízí vynikající zboží. To však není vše, přichystali jsme toho pro vás více. Prozkoumejte u nás taky další zboží značky FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Tento oblíbený produkt Matrace Natura Hydrolatex od populárního výrobce FORLIVING s.r.o. jednoduše seženete tady a teď v akci! Akční ceny již od 19 920 Kč.