Matrace Partner biogreen

Partnerská sendvičová matrace z přírodních pěn Biogreen z rozdílnou tuhostí každé strany. Zelená strana je tuhá, hnědá... více informací »
Matrace Partner biogreen
16 540 Kč
Více informací »
Partnerská sendvičová matrace z přírodních pěn Biogreen z rozdílnou tuhostí každé strany. Zelená strana je tuhá, hnědá...

Partnerská sendvičová matrace z přírodních pěn Biogreen z rozdílnou tuhostí každé strany. Zelená strana je tuhá, hnědá strana je měkká. Matrace je vyztužená odvětraným a tuhým jádrem ze značkové pěny Eliocell. Matrace je vhodná pro komfortní spánek, dlouhodobě nemocné, při problémech se zády i pro seniory. Matrace je opatřena odnímatelným potahem Lyocell, který je velmi příjemný na dotek a splňuje všechny požadavky na hygienický a antialergický potah. Potah je současně ošetřen proti roztočům. U látky je použit prošev s vysokou gramáží dutého vlákna, které odvádí maximum vlhkosti z potahu, čímž je zajištěna vysoká hygieničnost. Potah je plně snímatelný a pratelný na 60ºC. Vlastnosti matrace: ortopedická zátěž do 130 kg FYZIOSYSTÉM – 7 zon rozložení hmotnosti doporučený rošt: lamelový, laťový výška matrace: 20 cm záruka: 5 let rozměr: 90×200 cm.

Výrobce Materasso
Typ matrace Pěnové
Tento skvělý produkt najdete nyní tady u nás v oblíbené rubrice matrace! Vyberte si zcela nové produkty z této populární rubriky v akci. Známý výrobce FORLIVING s.r.o. pro své zákazníky dodává top sortiment Mějte své oblíbené produkty vždy po ruce!

Neodolatelný výrobek Matrace Partner biogreen značky FORLIVING s.r.o. snadno získáte u nás nyní téměř zdarma. Cena od 16 540 Kč.