Matrace PRIMÁTOR BIO-EX T3, T4

Středně tvrdá luxusní taštičková matrace se 7 anatomickými zónami, které poskytují ideální oporu celému tělu. 7-zónové... více informací »
Matrace PRIMÁTOR BIO-EX T3
13 440 Kč
Více informací »
Středně tvrdá luxusní taštičková matrace se 7 anatomickými zónami, které poskytují ideální oporu celému tělu. 7-zónové...

Středně tvrdá luxusní taštičková matrace se 7 anatomickými zónami, které poskytují ideální oporu celému tělu. 7-zónové taštičkové jádro je tvořeno 250 kusy soudečkových pružin uložených v netkané textilii. Vynikající vzdušnost matrace je zabezpečena roznášecí vrstvou z přírodního materiálu Seacell na jedné straně a na straně druhé deskou z kokosového vlákna a s použití, komfortní HR studené pěny. Matrace je vybavena odnímatelným luxusním potahem BAMBOO, který je velmi příjemný na dotek. Potah přirozeně odpuzuje mikroorganismy a je nemačkavý. Látka je pratelná do 60 °C. Potah je na povrchu tvarovaný, tudíž podporuje krevní oběh, prokrvuje pokožku a pozitivně působí např. proti celulitidě. Vlastnosti matrace: ortopedická zátěž T3 do 110 kg a T4 do130 kg výška 22 cm doporučený rošt: pevný záruka 3 roky matrace vhodná při bolestech zad, pro dlouhodobě nemocné

Výrobce Materasso
Rozměr postele/matrace 120×200 cm Velmi oblíbený kousek Matrace PRIMÁTOR BIO-EX T3, získáte prostě tu zařazený v kategorii matrace! Nyní si můžete koupit jiné produkty z této populární sekce za super cenu! To ovšem není všechno, náš sortiment je ale široký! U nás totiž najdete další prověřené kousky od výrobce FORLIVING s.r.o.. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Dodavatel FORLIVING s.r.o. dlouhodobě nabízí prvotřídní výrobky. Nabídka platí do vyprodání zásob!

Tento akční produkt Matrace PRIMÁTOR BIO-EX T3, T4 od známé společnosti FORLIVING s.r.o. pořídíte na našich stránkách teď právě se slevou! V akci od 13 440 Kč.