Matrace SWISS prestige

Matraci SWISS prestige nabízíme v rozměru 120x200 cm. Pokud hledáte královnu všech matrací a chcete spát jako na zámku, jste tu... více informací »
Matrace SWISS prestige
37 740 Kč
Více informací »
Matraci SWISS prestige nabízíme v rozměru 120x200 cm. Pokud hledáte královnu všech matrací a chcete spát jako na zámku, jste tu...

Matraci SWISS prestige nabízíme v rozměru 120×200 cm. Pokud hledáte královnu všech matrací a chcete spát jako na zámku, jste tu správně! Luxusní taštičková 7 zónová matrace se systémem 1000 mikropružinek poskytuje maximální kopírování těla, optimální oporu páteře a výbornou vzdušnost. Spojení exkluzivních materiálů vám dá pocit dokonalosti. Kombinace švýcarských pěn EVOPOREHRC a AVENT O2 a viscoelastické pěny MINDFOAM o vysoké hustotě, předurčuje tuto matraci k odpočinku, o kterém sníte. Exkluzivitu završuje nový potah SILKTOUCH, na jedné straně prošitý s viscoelastickou pěnou, na druhé PES vláknem. V boku snímatelného, pratelného potahu je všita látka GOLDTOUCH, která je opatřena 2 funkčními zipy. Tuto zlatou textilii nelze prát. Matraci můžete uložit na pevnou desku nebo na laťový rošt. Vlastnosti matrace: – rozměry 120×200 cm – výška 25 cm – ortopedická zátěž do 140 kg – potah SILKTOUCH prošitý s viscoelastickou – línou pěnou a PES vláknem (v boku všitá 3D textílie) – měkčí strana T2 – tvrdší strana T3 – FYZIOSYSTÉM – 7 zon rozložení hmotnosti – záruka 8 let

Výrobce Materasso
Typ matrace Pěnové-Taštičkové
Oblíbený produkt je k sehnání rovnou tu na stránkách zařazený v sekci matrace. Podívejte se na ještě jiné produkty ve zmiňované sekci za výborné peníze! To ale ovšem není vše, náš sortiment je široký. Máme v nabídce také další vybrané produkty od značky FORLIVING s.r.o.. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Oblíbený výrobek Matrace SWISS prestige pocházející od značky FORLIVING s.r.o. jednoduše můžete sehnat na našich stránkách nyní za výhodnou cenu. Aktuálně v akci za 37 740 Kč.