Matrace Viscogreen lux

Tvrdá matrace určená pro velké zatížení, až do 170 kg. Vrchní stranu tvoří viscoelastická přírodní pěna Viscogreen, která... více informací »
Matrace Viscogreen lux
18 170 Kč
Více informací »
Tvrdá matrace určená pro velké zatížení, až do 170 kg. Vrchní stranu tvoří viscoelastická přírodní pěna Viscogreen, která...

Tvrdá matrace určená pro velké zatížení, až do 170 kg. Vrchní stranu tvoří viscoelastická přírodní pěna Viscogreen, která má výjimečnou tvarovou paměť a lépe reaguje na změnu teploty a tlaku a rychleji se přizpůsobuje změnám polohy těla během spánku. Podkladovou vrstvu tvoří odolná pěna Biogreen vyrobená z ricinového oleje a s přídavkem Aloe Vera pro větší hygieničnost. Matrace je vybavena odnímatelným potahem EUCALLYS, který je prošitý línou pěnou ještě více zvyšuje komfort matrace. Díky svému složení má matrace výborné zdravotní a antibakteriální vlastnosti. Matrace obsahuje impregnaci ANTIMOSQUITO, která odpuzuje komáry. Vlastnosti matrace: doporučený rošt – všechny typy roštů ortopedická zátěž: do 170 kg výška matrace: 21 cm záruka na matraci 5 let

Výrobce Materasso
Rozměr postele/matrace 140×200 cmČasto hledaný kus je dostupný prostě tu na webu v oblíbené rubrice matrace! Podívejte se na jiné produkty z této populární sekce za báječnou cenu. U nás nabízíme více, prozkoumejte u nás také více produktů od výrobce FORLIVING s.r.o.. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Populární výrobce FORLIVING s.r.o. svým zákazníkům dodává top výrobky. Nakupujte, dokud je zboží sladem!

Tento zlevněný výrobek Matrace Viscogreen lux originál od značky FORLIVING s.r.o. snadno najdete tady teď právě opravdu levně! Nabídka od 18 170 Kč.