Matrace Wellness Visco

Luxusní sendvičová matrace, která kombinuje dva vynikající materiály, a to viskoelastickou - línou pěnu a komfortní pěnou... více informací »
Matrace Wellness Visco
15 710 Kč
Více informací »
Luxusní sendvičová matrace, která kombinuje dva vynikající materiály, a to viskoelastickou - línou pěnu a komfortní pěnou...

Luxusní sendvičová matrace, která kombinuje dva vynikající materiály, a to viskoelastickou – línou pěnu a komfortní pěnou Eliocell. Vrchní vrstvou je líná pěna, která při kontaktu s lidským tělem optimalizuje svou tvrdost podle absorbování tepla a zaručuje přizpůsobení matrace jakémukoliv zatížení. Ideálně rovnoměrně podpírá tělo. Podkladová vrstva pěna Eliocell je tuhá a výborně podpírá tělo. Luxusní potah Silver Protect je podšit vrstvou z viskoelastické pěny. Zamezuje tvorbě škodlivých zárodků a bakterií. Kvalitní, stříbrem ionizovaný povrch potahu, má antimikrobiální účinky a zamezuje vzniku roztočů. Je vhodný pro alergiky a pro zdravý styl spánku. Potah je snímatelný a pratelný na 60 °C. Vlastnosti: – nosnost do 130 kg – výška 22 cm – záruka 4 roky – uložení na všechny druhy roštů

Výrobce Materasso
Typ matrace Pěnové
Tento zlevněný výrobek Matrace Wellness Visco pořídíte rovnou tady u nás v kategorii matrace. Nyní získáte ostatní produkty z naší sekce za super peníze! Přední značka FORLIVING s.r.o. pro své zákazníky nabízí top výrobky Nakupujte, dokud je zboží sladem!

Ve slevě produkt Matrace Wellness Visco od společnosti s úžasnou pověstí FORLIVING s.r.o. získáte tady teď právě za skvělou cenu! K sehnání zrovna v akci za 15 710 Kč.