Čevan katalog nábytku

Modee LED solární nástěnné svítidlo s PIR ML-WS107

Žádaný produkt Modee LED solární nástěnné svítidlo s PIR ML-WS107 od společnosti s dlouholetou tradicí Biano jednoduše můžete získat na našich stránkách teď za parádní cenu! Aktuálně stojí u nás 449 Kč.
Modee LED solární nástěnné svítidlo
Ověřit dostupnost
Značka: Biano
449

Barva černá
Dostupnost Skladem

Nástěnná solární lampa Modee Smart Lighting Solar Lamp 107 je ideální do exteriéru, kde nelze využít elektřinu. Během dne přeměňuje energii Slunce na zdroj energie ve prospěch dobíjecí baterie uvnitř, díky které se lampy po setmění automaticky rozsvítí.Solární lampa pracuje s jedním polykrystalickým solárním panelem, který se přes den pod vlivem slonečního záření nabíjí. SMD LED v lampě dokáže svítit až 8 hodin v noci se světelným tolem 3-5 lumenů. Je vybaven také pohybovým senzorem , takže pokud zaznamená pohyb do 3-5 metrů, přepne se na vyšší jas a rozsvítí se 300 lumeny. Pokud nezaznamená žádný pohyb, po 10 – 20 sekundách se opět rozsvítí tlumenější světlo.
Obsah balení :1 solární nástěnná solární lampa se senzorem Modee (s 1 polykrystalickým solárním panelem) se super jasnou bílou SMD LED1 x 3,7V 18650 nabíjecí Li-ion baterie 2000mAh (vyměnitelná)2 upevňovací šrouby2 hmoždinkyUživatelský manuál
Parametry:světelný tok 300 lmbarva světla 6 000 K (studená bílá)pohybový senzor