Motorový polohovací lamelový rošt Duostar

Motorový polohovací lamelový rošt české výroby. Tento typ roštu je vhodný pro všechny typy pěnových a latexových matrací.... více informací »
Motorový polohovací lamelový rošt Duostar
11 418 Kč
Více informací »
Motorový polohovací lamelový rošt české výroby. Tento typ roštu je vhodný pro všechny typy pěnových a latexových matrací....

Motorový polohovací lamelový rošt české výroby. Tento typ roštu je vhodný pro všechny typy pěnových a latexových matrací. Polohování roštu se ovládá pomocí ovladače, který lze zavěsit na bočnici postele. Rošt se polohuje pomocí dvou motorů, které zajistí nezávislé polohování hlavy a nohou. Pokud není motor roštu v činnosti, tak se automaticky odpojí od elektrického proudu. Díky fóliované povrchové úpravě se rošt lépe udržuje. Pomocí posuvných objímek lze nastavit potřebnou tuhost ve střední části lůžka. Rošt má středový popruh, který zlepšuje jeho stabilitu a nosnost. Vrtáním v ramenní oblasti dojde ke změkčení lamel, které zajistí správnou oporu páteře i při spaní na boku. Pro bezchybné užívání motorového polohování roštu se doporučuje dodržet maximální šířku střední opěrné konstrukce postele 70 mm. Maximální doporučené zatížení roštu je 120 kg. Za příplatek lze objednat atypický rozměr roštu (případně uveďte do poznámky v košíku). Vlastnosti: – rozměr: 90×200 cm – záruka: 3 roky – počet lamel: 28 kusů – výška roštu: 7 cm – výška roštu s motorem: 19 cm Prodloužená šířka: – 120 cm – příplatek 30% – 140 cm – příplatek 60% Prodloužená délka: – 210 cm – příplatek 15% – 220 cm – příplatek 30% V případě atypického rozměru šířky i délky současně se příplatky sčítají.

Rozměr postele/matrace 90×200 cm
Typ roštu Lamelový-PolohovatelnýHodně povedený produkt lze sehnat bez obtíží u nás v sekci rošty k matracím! Podívejte se na akční kousky ve zmíněné kategorii na pár kliknutí.

Výjimečný a žádaný produkt Motorový polohovací lamelový rošt Duostar originál od výrobce FORLIVING s.r.o. můžete sehnat tady nyní ve výprodejové akci! Nabídka od 11 418 Kč.