Motorový polohovací lamelový rošt Portoflex Mega

Motorový polohovací lamelový rošt české výroby má zvýšenou nosnost. Tento typ roštu se hodí pro veškerý typ pěnových a... více informací »
Motorový polohovací lamelový rošt Portoflex Mega
20 103 Kč
Více informací »
Motorový polohovací lamelový rošt české výroby má zvýšenou nosnost. Tento typ roštu se hodí pro veškerý typ pěnových a...

Motorový polohovací lamelový rošt české výroby má zvýšenou nosnost. Tento typ roštu se hodí pro veškerý typ pěnových a latexových matrací. Polohování roštu je rozděleno na dvě části. Díky dvěma motorům umístěným přímo na bočnici roštu lze nezávisle na sobě polohovat hlavu a nohy. Polohování se ovládá pomocí ovládání, které lze umístit na bočnici postele. Pro Vaše větší pohodlí lze objednat bezdrátové dálkové ovládání (viz varianty produktu). Vyšší nosnost a lepší odolnost roštu zajišťují pouzdra uložená nad bočnicí roštu. Pomocí posuvných objímek lze nastavit tuhost pod bedry přesně podle potřeby. Vrtáním v ramenní oblasti dochází ke změkčení lamel, které zajišťují správnou oporu páteři i při ležení na boku. Madlo umístěné na roštu zabraňuje posunům matrace. To znamená, že i při nastavení roštu do maximální polohy matrace zůstane na stejném místě. Středový popruh umístěný na roštu zlepšuje jeho stabilitu a nosnost. Díky zesílené konstrukci roštu, vyztuženým kovovým částem s odolnějšími lamelami a vyšším počtem výztuh v bederní oblasti lze zajistit pohodlný spánek i při vysokém zatížení roštu. Maximální doporučení zatížení roštu je 150 kg. Pro bezchybné užívání motorového polohování roštu se doporučuje dodržet maximální šířku střední opěrné konstrukce postele 70 mm. Za příplatek lze objednat atypický rozměr roštu (případně uveďte do poznámky v košíku). Uvedená cena je za variantu bez dálkového bezdrátového ovládání. Vlastnosti: – rozměr: 90×200 cm – záruka: 5 let – počet lamel: 28 kusů – výška roštu: 10 cm – výška roštu s motorem: 22 cm Prodloužená šířka: – 120 cm – příplatek 30% – 140 cm – příplatek 60% Prodloužená délka: – 210 cm – příplatek 15% – 220 cm – příplatek 30% V případě atypického rozměru šířky i délky současně se příplatky sčítají.

Rozměr postele/matrace 90×200 cm
Typ roštu Lamelový-Polohovatelný
Oblíbený produkt Motorový polohovací lamelový rošt je dostupný bezstarostně na našem webu v rubrice rošty k matracím! Získejte ještě další produkty z této sekce za příznivou cenu. To ale není všechno, nebojte, máme toho více! U nás najdete více kvalitních produktů od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. Oblíbený výrobce FORLIVING s.r.o. dlouhodobě prodává vysoce kvalitní sortiment Nabídka platí do vyprodání zásob!

Tento oblíbený produkt Motorový polohovací lamelový rošt Portoflex Mega originál od výrobce FORLIVING s.r.o. pořídíte u nás skutečně levně. Ceny od 20 103 Kč.