Čevan katalog nábytku

New Baby Dětská postel se zábranou Erik bílá, 140 x 70 cm

Výjimečný výrobek New Baby Dětská postel se zábranou Erik bílá, 140 x 70 cm od známé kvalitní značky Biano jde koupit zde za outletovou cenu! Na našich stránkách za 3 464 Kč.
New Baby Dětská postel se zábranou Erik
Ověřit dostupnost
Značka: Biano
3 464

Barva bílá
Dostupnost Skladem
Nejprodávanější produkt 1

Dětská postel New Baby ERIK v sobě spojuje praktičnost, moderní styl a zároveň zaručuje vašemu dítěti klidný spánek a pocit bezpečí.Rám je vyroben z přírodního borovicového dřeva, který zajišťuje stabilitu a odolnost konstrukce. Štíty postýlky jsou vyrobeny z kvalitní frézované MDF desky a jsou ošetřeny lakem na vodní bázi. Kvalitní, dvojité lakování zajišťuje dlouhou životnost nábytku.Všechny materiály a suroviny použité při výrobě jsou schválené a certifikované, takže nábytek New Baby je zcela bezpečný a odolný.Postel má rošt z pružinových lamel. Rošt postele zajišťuje vysokou úroveň pohodlí při spánku a odolnost proti poškození.Mezi lamelami jsou mezery, které umožňují cirkulaci vzduchu a odvádění vlhkosti. Díky tomu si matrace zachovává své přirozené vlastnosti.Bezpečnostní dětská zábrana chrání dítě před pádem a dopřává mu klidný a ničím nerušený spánek.Borovicové dřevo je hlavním materiálem použitým na konstrukci postýlky. Dřevo pochází výhradně z pil, které mají ekologický certifikát FSC. Kvalita nábytku je zaručena použitím pouze vybraných borovicových prvků bez vad. Postýlka byla nalakována lakem na vodní bázi, který je bezpečný pro zdraví dítěte i životní prostředí.HLAVNÍ CHRAKTERISTIKA:

rám z masivního borovicového dřeva
odpružený rošt z vrstvených březových lamel – zajišťuje pohodlný spánek
certifikováno a splňuje požadované normy EN 716-1:2008, EN 716-2:2008
bezpečnostní zábrana
určeno dětem od 1 do 12 letTECHNICKÉ ÚDAJE:

borovicové dřevo, MDF deska, lak na vodní bázi
vnější rozměry – 144 x 75 x 65 cm (d x š x v)
vnitřní rozměry – 140 x 70 cm
hmotnost – 16 kg
maximální zatížení – 70 kg
určeno pro matraci o rozměrech 140 x 70 cm
matrace není součástí balení postýlky
rozměry balení – dva kartony – 77 x 66 x 4 cm, 142 x 40 x 5 cm

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,