Nízká skříňka MOBIUS 1D alpská

Nízkou skříňku Mobius 1D nabízíme z lamina v bílém provedení, korpus v dezénu přírodní ořech hikora. Lamino o síle 18mm... více informací »
Nízká skříňka MOBIUS 1D alpská
1 562 Kč
Více informací »
Nízkou skříňku Mobius 1D nabízíme z lamina v bílém provedení, korpus v dezénu přírodní ořech hikora. Lamino o síle 18mm...

Nízkou skříňku Mobius 1D nabízíme z lamina v bílém provedení, korpus v dezénu přírodní ořech hikora. Lamino o síle 18mm chrání hrany ABS. Moderní skříňka s dvířky s push-click mechanismem je kouskem z modulání kolekce Mobius, se kterou získáte nekonečné možnosti v zařizování vašeho interiéru. Otevírání dvířek si zvolíte sami až při samotné montáži. Dodáváme v demontu – bez kovového rámu, který si objednáte samostatně viz související produkty. Vybírat můžete ze 3 výšek rámu a široká škála skříňových prvků systému Mobius vám umožní vytvořit optimálně využitý prostor ve vašem domově či kanceláři. Uchycení nábytku k rámu je naprosto jednoduché. V rámu jsou závity a pomocí šroubů se dá jakýkoliv kus nábytku snadno a rychle přidělat do výšky, která vám vyhovuje.

Barva bílá
Materiál Lamino

Tento žádaný kus Nízká skříňka MOBIUS 1D alpská od známého předního výrobce FORLIVING s.r.o. jednoduše můžete sehnat na našich stránkách teď za příznivou cenu! Produkt nakoupíte teď u nás za 1 562 Kč.