Noční stolek 13

Noční stolek - zásuvka, dvířka (otevírání na levou nebo pravou stranu). Materiál kombinace dubového masivu (horní deska,... více informací »
Noční stolek 13
10 841 Kč
Více informací »
Noční stolek - zásuvka, dvířka (otevírání na levou nebo pravou stranu). Materiál kombinace dubového masivu (horní deska,...

Noční stolek – zásuvka, dvířka (otevírání na levou nebo pravou stranu). Materiál kombinace dubového masivu (horní deska, přední rám, čelo zásuvky) a dýhovaného DTD s povrchovou úpravou tvrdým voskovým olejem. Nátěr je pórovitý. Neodlupuje se, nepraská a netvoří šupiny, může se jednoduchým přetřením znovu renovovat. Je odolný proti vlhku a vodě, opotřebení, necitlivý proti nečistotám. Nedochází k žádným tzv. vodním flekům. Znečištění se nechá snadno setřít. Dřevěné úchytky. Jste příznivci rustikálního stylu? Prohlédněte si celou naši nabídku českého nábytku z masivu a doplňte si svoji sbírku. Rozměry: – šířka 49 cm – hloubka 35 cm – výška 71 cm Potřebujete-li výrobek jiného rozměru, neváhejte se na nás obrátit. U atypické výroby však prosím počítejte s prodloužením dodací lhůty na 8-10 týdnů.

Dekor dub
Materiál Dýha-Masiv-Dřevo
Kvalitní a levný kousek můžete nakoupit teď tady u nás zařazený v rubrice noční stolky! Nyní si můžete pořídit akční produkty ve zmíněné sekci za outletovou cenu. Tato vyjímečná značka FORLIVING s.r.o. vám může nabídnout vysoce kvalitní výrobky Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, přichystali jsme toho pro vás více. Mrkněte na další kvalitní zboží od značky FORLIVING s.r.o.. Najdete je níže na této stránce.

Tento výjimečný kus Noční stolek 13 od odblíbeného výrobce FORLIVING s.r.o. snadno naleznete právě zde ve výprodejové akci! Cena již od 10 841 Kč.